Техномаркет - GORENJE WE-843 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

GORENJE WE-843 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: GORENJE
Шифра: 29286145
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,999 ден.

SMART цена:
20,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 8 КГ ЦЕНТРИФУГА: 1.400 ВРТ / МИН ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А +++ WAVEACTIVE БУБАЊ ОБЕМ НА БУБАЊОТ: 54 Л LED ДИСПЛЕЈ ОДЛОЖЕН СТАРТ 16 ПРОГРАМИ ЛИЧНИ ПОСТАВКИ ЗА СИТЕ ПРОГРАМИ НАЧИНИ: NORMALCARE, ECOCARE, TIMECARE ПРОГРАМА ЗА САМОЧИСТЕЊЕ STERILTUB ПРОЦЕНЕТА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 10.340 Л ПРОЦЕНЕТА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 193 KWH НИВО НА БУЧАВА: 59 /76 DB ДИМЕНЗИИ (W × H × D): 60 × 85 × 54,5 СМ

Слични производи