Техномаркет - GORENJE K-6121 WG ШПОРЕТ

GORENJE K-6121 WG ШПОРЕТ

-14%

Производител: GORENJE
Шифра: 29286221
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
16,399 ден.

КОМБИНИРАН ШПОРЕТ УПОТРЕБЛИВ ВОЛУМЕН НА РЕРНАТА: 65 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А ГОЛЕМИНА НА ТАВАТА ЗА ПЕЧЕЊЕ: 1,316 СМ² БОЈА: БЕЛА ЕЛЕКТРИЧНО ПАЛЕЊЕ НА ГОРИЛНИЦИ НА ГАС ЧИСТЕЊЕ СО AQUACLEAN ФУНКЦИЈА ДВОЈНО ЗАСТАКЛЕНА ВРАТА НА РЕРНАТА СО ЕДИНЕЧНА ТЕМПЕРАТУРНА РЕФЛЕКСИЈА (COMPACTDOOR) ДИМЕНЗИИ (В × Ш × Д): 60 × 85 × 60 СМ БОЈА: БЕЛА

Слични производи