Техномаркет - HOMA SP337W ПРЕСА ЗА КОСА

HOMA SP337W ПРЕСА ЗА КОСА

-38%

Производител: HOMA
Шифра: 29286328
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

SMART цена:
499 ден.

ПРЕСА ЗА КОСА КЕРАМИЧКА ОБЛОГА НА ПЛОЧИТЕ КОПЧЕ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР ЗА РАБОТА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ: 1.6М МОЌНОСТ 25W, НАПОН 230V/50HZ

Слични производи