Техномаркет - REMTA СОКОВНИК ЗА ЦИТРУСИ

REMTA СОКОВНИК ЗА ЦИТРУСИ


Производител: DRUGI PROIZVODITELI
Шифра: 29286337
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
3,199 ден.

АПАРАТ ЗА ЦЕДЕЊЕ НА ЦИТРУСНО ОВОШЈЕ ИЗРАБОТКА ОД ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО И НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЕДНОСТАВНА И ЛЕСНА УПОТРЕБА БЕЗ НАПОР ДОЛГ ЖИВОТЕН ВЕК ЕРГОНОМСКА РАЧКА ОТСТРАНЛИВО СИТО ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ГУМЕНИ НОГАРКИ КОИ СПРЕЧУВААТ ЛИЗГАЊЕ СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ

Слични производи