Техномаркет - MAX MS4921 АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ

MAX MS4921 АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ

-20%

Производител: MAX
Шифра: 29286359
Достапност: залиха
Редовна Цена:
999 ден.

SMART цена:
799 ден.

АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ МОЌНОСТ: 260 W КАПАЦИТЕТ: 300 ml 1 БРЗИНА СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи