Техномаркет - MAX RM3511 МИКСЕР

MAX RM3511 МИКСЕР

-18%

Производител: MAX
Шифра: 29286360
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

SMART цена:
899 ден.

МИКСЕР МОЌНОСТ: 300W 5 БРЗИНИ ТУРБО ФУНКЦИЈА ДВА ПАРА МАТАЛКИ КОПЧЕ ЗА ВАДЕЊЕ НА МАТАЛКИТЕ

Слични производи