Техномаркет - ARNICA BORA 4000 2400W ПРАВОСМУКАЛКА СО САД

ARNICA BORA 4000 2400W ПРАВОСМУКАЛКА СО САД


Производител: ARNICA
Шифра: 29286368
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,299 ден.

SMART цена:
5,766 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО САД МОЌНОСТ:2400W HEPA ФИЛТЕР ТУРБО ЧЕТКА ТЕЛЕСКОПСКА ХРОМИРАНА ЦЕВКА БОЈА ЗЕЛЕНА ТЕЖИНА 8,5 КГ ДИМЕНЗИИ 31 X 31 X 49 СМ НАПОН 220 ВОЛТИ ПАТЕНТИРАН СИСТЕМ ЗА ВОДЕНА ФИЛТРАЦИЈА DWS

Слични производи