Техномаркет - ARNICA BORA 5000 2400W BLUE ПРАВОСМУКАЛКА СО САД

ARNICA BORA 5000 2400W BLUE ПРАВОСМУКАЛКА СО САД

-10%

Производител: ARNICA
Шифра: 29286369
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,999 ден.

SMART цена:
8,999 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО САД МОЌНОСТ:2400W HEPA ФИЛТЕР ТУРБО ЧЕТКА РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА ТЕЛЕСКОПСКА ХРОМИРАНА ЦЕВКА БОЈА ЦРВЕНА ТЕЖИНА 8,5 КГ ДИМЕНЗИИ 31 X 31 X 49 СМ НАПОН 220 ВОЛТИ ПАТЕНТИРАН СИСТЕМ ЗА ВОДЕНА ФИЛТРАЦИЈА DWS

Слични производи