Техномаркет - ARNICA BORA 5000R 2400W RED ПРАВОСМУКАЛКА СО САД

ARNICA BORA 5000R 2400W RED ПРАВОСМУКАЛКА СО САД

-10%

Производител: ARNICA
Шифра: 29286373
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,999 ден.

SMART цена:
8,999 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО САД МОЌНОСТ:2400W HEPA ФИЛТЕР ТУРБО ЧЕТКА ТЕЛЕСКОПСКА ХРОМИРАНА ЦЕВКА БОЈА ЦРВЕНА ТЕЖИНА 8,5 КГ ДИМЕНЗИИ 31 X 31 X 49 СМ НАПОН 220 ВОЛТИ ПАТЕНТИРАН СИСТЕМ ЗА ВОДЕНА ФИЛТРАЦИЈА DWS

Слични производи