Техномаркет - QUADRO RF-2451MA+ ЗАМРЗНУВАЧ

QUADRO RF-2451MA+ ЗАМРЗНУВАЧ

-13%

Производител: QUADRO
Шифра: 29286394
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,999 ден.

SMART цена:
12,999 ден.

ЗАМРЗНУВАЧ СО 8 ФИОКИ ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ (НЕТО): 182 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ (KG/24H): 9 KG / 24 H ФРЕОН: R600A БУЧНОСТ: 41 DB БРОЈ НА КОМПРЕСОР 1 НАЧИН НА ЛАДЕЊЕ: ПРИРОДЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА:238 KWH ПРОМЕНЛИВА ВРАТА: ДА ДИМЕНЗИИ 578 X 632 X 1509 ММ

Слични производи