Техномаркет - TEFAL B3096942 ТЕНЏЕРЕ 30СМ

TEFAL B3096942 ТЕНЏЕРЕ 30СМ

-37%

Производител: TEFAL
Шифра: 29286473
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
1,899 ден.

ДЛАБОКО ТЕНЏЕРЕ СО СТАКЛЕН КАПАК ТЕФЛОНСКА ВНАТРЕШНОСТ ДИЈАМЕТАР 30 СМ THERMO-SPOTTM ИНДИКАТОР ЗА ТОПЛИНА ПОГОДНО ЗА ГОТВЕЊЕ НА СТАКЛО КЕРАМИКА ИЛИ ГАС

Слични производи