Техномаркет - TEFAL C6213352 ТАВА СО КАПАК 26СМ

TEFAL C6213352 ТАВА СО КАПАК 26СМ

-30%

Производител: TEFAL
Шифра: 29286478
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,799 ден.

SMART цена:
2,659 ден.

ТАВА СО КАПАК ДИЈАМЕТАР: 26 СМ ВИСИНА: 11,3 СМ ДОЛЖИНА ВКЛУЧУВАЈЌИ И ИНДУКЦИЈА: 46,4 СМ ТЕЖИНА: 2,2 КГ МАТЕРИЈАЛ: 6-СЛОЈНА НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА TITANIUM EXCELLENCE, TITANIUM, НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК (РАЧКА) БОЈА: ЦРНА

Слични производи