Техномаркет - TEFAL FR333070 ФРИТЕЗА

TEFAL FR333070 ФРИТЕЗА

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 29286480
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,199 ден.

SMART цена:
4,419 ден.

ФРИТЕЗА МОЌНОСТ 2200W КАПАЦИТЕТ 2КГ КАПАЦИТЕТ ЗА МАСЛО 3 Л ТЕРМОСТАТ ФИЛТЕР ПРОТИВ МИРИСИ КАПАК СО ПРОЗОРЕЦ ТАЈМЕР ТЕРМО ИЗОЛАТОРСКА ОБВИВКА ТЕМПЕРАТУРА 150-190 СТЕПЕНИ БОЈА ИНОКС-ЦРНА

Слични производи