Техномаркет - LIEBHERR CN-4313-23 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CN-4313-23 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 29286518
Достапност: залиха
Редовна Цена:
35,999 ден.

SMART цена:
24,999 ден.

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР, СО ВИСОКИ ПРЕФОРМАНСИ И ЕФИКАСНОСТ “NO FROST” ТЕХНОЛОГИЈА, ЗА ЗАЧУВУВАЊЕ НА СВЕЖИНАТА НА ХРАНАТА “DUO COOLING” ДВЕ ПОСЕБНИ КОНТРОЛИ ЗА ТЕМПЕРАТУРА, СПРЕЧУВА РАЗМЕНА НА ВОЗДУХ ПОМЕЃУ ЛАДИЛНИКОТ И ЗАМРЗНУВАЧОТ, СО ШТО СЕ СПРЕЧУВА МЕШАЊЕ НА МИРИС И СУШЕЊЕ НА ХРАНАТА КОПЧИЊА И ДИСПЛЕЈ ЗА КОНТРОЛИРАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА, ПОСТАВЕНИ ПОЗАДИ ВРАТАТА, ЗА ЗАШТИТА ‘”CHILD LOCK” ЗАШТИТА АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ПРОЅИРНИ ФИОКИ ЕФИКАСНОСТ – А++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА – 240 KWH КЛИМАТСКА КЛАСА – SN-T БУЧАВОСТ – 40 DB КАПАЦИТЕТ – 304 L . КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ – 209 LIT. КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ – 95 LIT. ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) – 185 X 60 X 66 CM

Слични производи