Техномаркет - ARISTON AURES PRO 18 KW EU БОЈЛЕР

ARISTON AURES PRO 18 KW EU БОЈЛЕР

-12%

Производител: ARISTON THERMO S.P.A.
Шифра: 29286586
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
17,690 ден.

МОЌНОСТ НА ГРЕЈАЧОТ 18KW БАКАРЕН РАЗМЕНУВАЧ НА ТОПЛИНА КАНИСТЕР ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДОЛГОТРАЕН КВАЛИТЕТ И СИЛНА ОТПОРНОСТ НА ВИСОК ПРИТИСОК НА ВОДА ИНТУИТИВНИОТ LED ДИСПЛЕЈ ТЕХНОЛОГИЈА НА МОМЕНТАЛНО ГРЕЕЊЕ КОНСТАНТНА ТЕМПЕРАТУРА НА ПОСАКУВАНОТО НИВО ЕЛЕКТРОНСКИ ТЕРМОСТАТ ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА

Слични производи