Техномаркет - ARISTON AURES PRO 24 KW EU БОЈЛЕР

ARISTON AURES PRO 24 KW EU БОЈЛЕР

-14%

Производител: ARISTON THERMO S.P.A.
Шифра: 29286594
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
17,998 ден.

ПРОТОЧЕН ЕЛЕКТРИЧЕН БОЈЛЕР ЛЦД ДИСПЛЕЈ МОЌНОСТ 24KW 60 АМПЕРИ ТРОФАЗЕН 400V МИНИМАЛЕН РАБОТЕН ПРИТИСОК 0.3 БАРИ - МАКСИМАЛЕН 10 БАРИ ЕЛЕКТРОНСКО РЕГУЛИРАЊЕ НА ПРОТОКОТ НА ВОДА МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА 60 СТЕПЕНИ ПОЛИУРЕТАНСКА ИЗОЛАЦИЈА CFC FREE СИГУРНОСЕН СИСТЕМ ПРОТИВ ПРЕГРЕВАЊЕ МОЖНОСТ ЗА СОЛАРНО ПОВРЗУВАЊЕ РЕЗЕРВОАР ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК А ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА IP24 НИВО НА ЗАШТИТА

Слични производи