Техномаркет - BAUER IH550 ИНДУКЦИСКО РЕШО

BAUER IH550 ИНДУКЦИСКО РЕШО

-19%

Производител: BAUER
Шифра: 29286597
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,199 ден.

SMART цена:
2,599 ден.

ИНДУКЦИСКО РЕШО ГОТВЕЊЕ СО МИНИМАЛНА ПОТРОШУВАЧКА ЗАШТЕДУВА 55% ВО ОДНОС НА КЛАСИЧНАТА ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОЧА 10 НИВОА НА РАБОТА (200-2000W) ИДЕНТИФИКУВАЊЕ НА НЕСООДВЕТЕН ПРИБОР ТАЈМЕР 0-180МИН УПОТРЕБА НА САД СО ДИЈАМЕТАР ОД 8 ДО 26 СМ LED ЕКРАН АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ И ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА НАПОН

Слични производи