Техномаркет - SAMSUNG WD-80K5A10OW/LE МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ

SAMSUNG WD-80K5A10OW/LE МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ

-11%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 29286812
Достапност: залиха
Редовна Цена:
47,999 ден.

SMART цена:
42,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ 8 КГ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ 4,5 КГ ЦЕНТРИФУГА 1400 RPM НИВО НА БУЧАВОСТ 54 DB БРОЈ НА ПРОГРАМИ 14 ОДЛОЖЕН СТАРТ ТЕХНОЛОГИЈА ECO BUBBLE ДИГИТАЛЕН ИНВЕРТЕР МОТОР DIAMOND DRUM БУБАЊ LED ЕКРАН ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКО СЛЕДЕЊЕ НА ГРЕШКИ „SMART CHECK“ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д ) 60 X 85 X 64 С

Слични производи