Техномаркет - TEFAL D5020553 ТАВА 26СМ

TEFAL D5020553 ТАВА 26СМ

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 29286814
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
1,189 ден.

TEFAL PLEASURE FRYPAN D5020553 ТИТАНИУМ ТАВА НАЛЕПЛИВА ПОВРШИНА ЗА ГОТВЕЊЕ ДИЈАМЕТАР 26 СМ THERMO-SPOT ИНДИКАТОР ЗА ТОПЛИНА ПОГОДНА ЗА УПОТРЕБА НА СТАКЛО КЕРАМИЧКА ПЛОТНА, ГАС

Слични производи