Техномаркет - TEFAL B3090643 ТАВА 28СМ

TEFAL B3090643 ТАВА 28СМ


Производител: TEFAL
Шифра: 29286816
Достапност:
Редовна Цена:
899 ден.

SMART цена:
629 ден.

TEFAL INVISSIA FRYPAN B3090643 МАТЕРИЈАЛ: ТЕФЛОН НАЛЕПЛИВА ПОВРШИНА ЗА ГОТВЕЊЕ ДИЈАМЕТАР 28 СМ THERMO-SPOT ИНДИКАТОР ЗА ТОПЛИНА ПОГОДНА ЗА УПОТРЕБА НА СТАКЛО КЕРАМИЧКА ПЛОТНА, ГАС

Слични производи