Техномаркет - TEFAL GC242D38 ТОСТЕР

TEFAL GC242D38 ТОСТЕР

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 29286817
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,799 ден.

SMART цена:
4,079 ден.

ГРИЛ ТОСТЕР МОЌНОСТ: 2000 W 3-СТЕПЕНСКИ ПРИЛАГОДЛИВ ТЕРМОСТАТ ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ПЛОЧА ДИЗАЈН ЗА ВЕРТИКАЛНО СКЛАДИРАЊЕ ПЛОЧИ СО НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА

Слични производи