Техномаркет - WHIRLPOOL ST-U 92E EU СУШАРА

WHIRLPOOL ST-U 92E EU СУШАРА

-21%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 29286822
Достапност: залиха
Редовна Цена:
41,999 ден.

SMART цена:
33,179 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 9 КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ++ 6. SENSE ТЕХНОЛОГИЈА НА СУШЕЊЕ СО СЕНЗОРИ 18 ПРОГРАМИ ПРОГРАМА ЗА ЧУВСТВИТЕЛНИ АЛИШТА ПРОГРАМА ЗА КОШУЛИ ПРОГРАМА ЗА ЛЕСНО ПЕГЛАЊЕ ПРОГРАМА НА ВОЛНА ДИСПЛЕЈ ОДЛОЖЕН СТАРТ БРЗА ПРОГРАМА 30 ' ТОПЛИНСКА ПУМПА НИВО НА БУЧАВОСТ 64 ДБ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА (2010/30 / ЕУ) 258 KWH / ГОДИШНО ДИМЕНЗИИ: (В Х Ш Х Д): ) 84,9 X 5,95 X 65,6 СМ

Слични производи