Техномаркет - ELECTROLUX EEA-17100L ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

ELECTROLUX EEA-17100L ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

-22%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29286827
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,999 ден.

SMART цена:
19,399 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А + ОДЛОЖЕН СТАРТ ЛЕД ЕКРАН НИВО НА БУЧАВОСТ 49 DB PURE CRYSTAL SYSTEM ТЕХНОЛОГИЈА ЗА СТАКЛО И КРИСТАЛ ИНТЕГРИРАН БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ СИСТЕМ ЗА ФИКСИРАЊЕ НА ВРАТАТА AIRDRY ТЕХНОЛОГИЈА (АВТОМАТСКО ОТВОРАЊЕ НА ВРАТИТЕ НА КРАЈОТ НА ЦИКЛУСОТ) ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА : 1950 W ДИМЕНЗИИ; 85 Х 59,6 Х 55 SM

Слични производи