Техномаркет - FAVORIT R-140 ЛАДИЛНИК

FAVORIT R-140 ЛАДИЛНИК


Производител: FAVORIT
Шифра: 29286831
Достапност:
Редовна Цена:
8,499 ден.

SMART цена:
6,714 ден.

ЛАДИЛНИК ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ 74 L КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИК/ЗАМРЗНУВАЧ: 73/8 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А+ ГАС: Р600 ИЗМЕНЛИВА ВРАТА РЕГУЛИРАЧКИ НОГАРКИ ФИКСНИ РАЧКИ ЗА ВРАТА ДРЖАЧ ЗА ЈАЈЦА ФИКСНИ ПОЛИЦИ НА ВРАТАТА ПРИЛАГОДУВАЧКИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА: 122 KWH / ГОД НИВО НА БУЧНОСТ: 41 DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д: 83,8/48/56 CM

Слични производи