Техномаркет - LIEBHERR GN-3023-23 ЗАМРЗНУВАЧ

LIEBHERR GN-3023-23 ЗАМРЗНУВАЧ

-25%

Производител: LIEBHERR
Шифра: 29286916
Достапност: залиха
Редовна Цена:
39,999 ден.

SMART цена:
29,997 ден.

ЗАМРЗНУВАЧ КОРИСЕН ВОЛУМЕН: 257 Л ТИП НА КОНТРОЛА: ЕЛЕКТРОНСКИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А + КЛИМАТСКА КЛАСА: SN-T (ОД + 10 ° С ДО +43 ° C) ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 312 KWH / ГОДИШНО БОЈА: БЕЛА NO FROST СИСТЕМ (БЕЗ МРАЗ) АВТОНОМНО ЗАЧУВУВАЊЕ НА ЛАДНО: 20 Ч МОЌНОСТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ: 20 КГ / ДЕН АВТОМАТСКА ФУНКЦИЈА SUPERFROST: АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПО 65 ЧАСА (МАКСИМУМ) 8 ФИОКИ НА ПОВЛЕКУВАЊЕ VARIOSPACE FROSTSAFE СИСТЕМ СО ТРАНСПАРЕНТЕН ФРОНТ ИНВЕРТЕР КОМПРЕСОР LCD MAGICEYE СО ГРАФИЧКИ ПРИКАЗ НА ТЕМПЕРАТУРАТА ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА АЛАРМ ЗА ДЕФЕКТ: ОПТИЧКИ И АКУСТИЧЕН АЛАРМ ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА НИВО НА БУЧАВА: 41 DB ДИМЕНЗИИ: В Х Ш Х Д 184,1 Х 60 Х 63 СМ

Слични производи