Техномаркет - ELECTROLUX EW6-F428B МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ELECTROLUX EW6-F428B МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-29%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29287164
Достапност: залиха
Редовна Цена:
31,999 ден.

SMART цена:
22,751 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ, КГ: 8 ЦЕНТРИФУГА: 1200 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ : A +++ - 20% СИСТЕМ НА МОТОРОТ: ИНВЕРТЕР САМОСТОЈНО ПОЗИЦИОНИРАЊЕ НА ТАПАНОТ ТЕХНОЛОГИЈА НА СЕНЗОРИ FUZZY LOGIC ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА ОПЦИЈА SOFTPLUS ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА КОРИСТА ОД ОМЕКНУВАЧОТ ОДЛОЖЕН СТАРТ КАПАЦИТЕТ НА БУБАЊ: 53 л НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ:50 DB НИВО НА БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГА: 73 DB ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА : 156 KWH ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА : 9999 Л ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д) : 850 X 600 X 631 MM

Слични производи