Техномаркет - BOSCH SMV-46MX01E ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

BOSCH SMV-46MX01E ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

-23%

Производител: BOSCH
Шифра: 29287169
Достапност: залиха
Редовна Цена:
43,999 ден.

SMART цена:
33,999 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ: 13 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А ++ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ВО ЕКО 50: 262 KWH ГОДИШНО, ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА ВО ЕКО 50: 1820 ЛИТРИ ГОДИШНО, КЛАСА НА ЕФИКАСНОСТ НА СУШЕЊЕ: А ДОЛЖИНА НА ЕКО ПРОГРАМАТА 50: 235 МИН НИВО НА БУЧАВА: 46 DB ДИМЕНЗИИ (Ш Х В Х Д) 598 Х 815 Х 600 ММ

Слични производи