Техномаркет - SAMSUNG VC-07M25E0WR/GE

SAMSUNG VC-07M25E0WR/GE


Производител: SAMSUNG
Шифра: 29287210
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,999 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО ТОРБА МОЌНОСТ: 750 W ЕНЕРГИЈА ЕТИКЕТА: ААА ЕНЕРГИЈА. КЛАСА: А КЛАСА НА ЧИСТЕЊЕ ТЕПИСИ: Д КЛАСА НА ЧИСТЕЊЕ НА ЦВРСТА ПОДНА ПОВРШИНА: A НИВО НА БУЧАВА: 79 dB КАПАЦИТЕТ: 2,5 л ИНДИКАТОР ЗА ТОРБИ ЗА ЦЕЛОСНА ПРАШИНА: ДА ОПСЕГ: 9,2 м ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ: 6 м ФИЛТЕР: ХЕПА ЦРВЕНА БОЈА ДИМЕНЗИИ: 419 x 297 x 246 мм ГАРАНЦИЈА (месеци): 24 ТЕЖИНА: 4,1 bs

Слични производи