Техномаркет - SAMSUNG VC-07M3179VD/GE

SAMSUNG VC-07M3179VD/GE

-33%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 29287212
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,699 ден.

SMART цена:
6,499 ден.

Правосмукалка Моќност:700W Капацитет на сад:2L Ниво на бучава:80dB Должина на кабел:6m

Слични производи