Техномаркет - MAX MO-4914W

MAX MO-4914W


Производител: MAX
Шифра: 29287217
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,499 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

Механичко управување Голема рингла 180мм - 1500W Мала рингла 145мм - 1000W Капацитет на рерна: 28л Горен грејач: 650W Долен грејач: 650W Димензии на рерна (ШxВxД): 390x200x370 Димензии на шпорет (ШxВxД): 520x360x450

Слични производи