Техномаркет - FABBYGO EL211B АПАРАТ ЗА КРОФНИ

FABBYGO EL211B АПАРАТ ЗА КРОФНИ

-17%

Производител: FABBYGO
Шифра: 29287229
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
999 ден.

АПАРАТ ЗА КРОФНИ МОЌНОСТ: 1200W НЕЛЕПЛИВИ ПЛОЧИ ЗА 7 КРОФНИ ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ АВТОМАТСКИ ТЕРМОСТАТ ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА РАЧКИ ОТПОРНИ НА ТОПЛИНА

Слични производи