Техномаркет - SEVERIN 2060 МИНИ РЕРНА

SEVERIN 2060 МИНИ РЕРНА

-10%

Производител: SEVERIN
Шифра: 29287232
Достапност:
Редовна Цена:
4,999 ден.

SMART цена:
4,499 ден.

MУЛТИФУНКЦИОНАЛНА РЕРНА ЗА ПОДГОТОВКА НА ПИЦА, ЧИПС, ЗА ПЕЧЕЊЕ КОЛАЧИ.. МОЌНОСТ: 1500 W ТЕМПЕРАТУРНИ ПОСТАВКИ ПОМЕЃУ 100 И 230 ° C НЕЗАВИСНО РЕГУЛИРАЊЕ НА ГОРЕН И ДОЛЕН ГРЕЈАЧ 4-ФАЗЕН ПРЕКИНУВАЧ

Слични производи