Техномаркет - ELECTROLUX EES-47310 L

ELECTROLUX EES-47310 L

-20%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29287283
Достапност: залиха
Редовна Цена:
27,999 ден.

SMART цена:
22,499 ден.

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ ИНВЕРТЕР МОТОР КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА QuickSelect AirDry ТЕХНОЛОГИЈА PerfectFit ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА SatelliteClean ЛЕД ДИСПЛЕЈ АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ ОДЛОЖЕН СТАРТ ДИМЕНЗИИ 82/60/55

Слични производи