Техномаркет - SAMSUNG RB-33J3200SS/EK ЛАДИЛНИК

SAMSUNG RB-33J3200SS/EK ЛАДИЛНИК

-22%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 29287288
Достапност: залиха
Редовна Цена:
33,999 ден.

SMART цена:
26,555 ден.

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР NO FROST ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА:A+ НЕТО КАПАЦИТЕТ:328L КАПАЦИТЕТ НА ФРИЖИДЕРОТ:230L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ:98L АВТООМНА РАБОТА ДО 20H КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ:12KG/24H ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ГОДИШНО:280KWH НИВО НА БУЧАВА:37DB ДИМЕНЗИИ:185X60X67CM

Слични производи