Техномаркет - MONDIAL CH05 ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА

MONDIAL CH05 ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА


Производител: MONDIAL
Шифра: 29287297
Достапност:
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

МОЌНОСТ 2000 W. ГОЛЕМА ПОВРШИНА ЗА ГОТВЕЊЕ ОД41x24 см. САД ЗА МАСНОТИИТЕ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ИНДИКТОР ЗА НИВОТО НА ВОДАТА. ПРИЛАГОДЛИВА ВИСОЧИНА НА АЛУМИНИУМСКА РЕШЕТКА. РАЗЛИЧНИ ЈАДЕЊА: МЕСО, РИБА, МОРСКИ ПЛОДОВИ, ЗЕЛЕНЧУК, ИТН ... ЗДРАВА И ВКУСНА ХРАНА . КВАЛИТЕТНИ МАТЕРЈАЛИ И ДОЛГО ТРАЕЊЕ. ВИСОКОПРЕЦИЗЕН ТЕРМОСТАТ. СВЕТЛО ЗА КЛУЧУВАЊЕ И / ИСКЛУЧУВАЊЕ. ОТСТРАНЛИВ САД ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ.

Слични производи