Техномаркет - VIVAX VS120 АПАРАТ ЗА ВАКУМИРАЊЕ

VIVAX VS120 АПАРАТ ЗА ВАКУМИРАЊЕ

-20%

Производител: VIVAX
Шифра: 29287298
Достапност:
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

МОЌНОСТ: 120 W АВТОМАТСКО ВАКУМИРАЊЕ И ЗАТВАРАЊЕ ЌЕСИ ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА ОПЦИЈА ЗА ВАКУМИРАЊЕ ХРАНА СИГЛА СВЕТЛИНА ЗА ВИДЛИВОСТ ШМУКАЊЕ ВОЗДУХ: 8 L/ мин ВРЕМЕ НА ЗАВАРУВАЊЕ: 9-11 s ВРЕМЕ НА ВАКУМ: 10-20 секунди МАКСИМУМ ШИРИНА НА ЌЕСАТА: 30 cm ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 1,2 m ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВА: 1 РОЛНА (20×200 cm),5 ЌЕСИ (20×30 cm) И ВАКУМ ЦЕВКА

Слични производи