Техномаркет - KRUPS KP1A0131 БЕЛ КАФЕМАТ

KRUPS KP1A0131 БЕЛ КАФЕМАТ


Производител: KRUPS
Шифра: 29287303
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

АПАРАТ ЗА КАФЕ РАБОТА СО КАПСУЛИ МОЌНОСТ 1340-1600 W ПРИТИСОК 15,0 БАР ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 0,8 Л ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА - АВТОМАТСКО НАПОЈУВАЊЕ ПО 5 МИНУТИ ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА БИГОРОТ НАЈГОЛЕМ ИЗБОР НА ПИЈАЛОЦИ ПРОФЕСИОНАЛНА ПОДГОТОВКА НА КАФЕ ЗА ТОПЛИ И ЛАДНИ ПИЈАЛОЦИ КОМПАКТЕН И СТИЛСКИ ДИЗАЈН ПЛАСТИЧНО КУЌИШТЕ БОЈА БЕЛА ДИМЕНЗИИ (Ш Х В Х Д): 13,6 X 27,6 X 26,6 СМ ТЕЖИНА 2,1 КГ

Слични производи