Техномаркет - KRUPS KP1A0831 ЦРН КАФЕМАТ

KRUPS KP1A0831 ЦРН КАФЕМАТ

-47%

Производител: KRUPS
Шифра: 29287304
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
3,199 ден.

АПАРАТ ЗА КАФЕ РАБОТА СО КАПСУЛИ МОЌНОСТ 1340-1600 W ПРИТИСОК 15,0 БАР ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА - АВТОМАТСКО НАПОЈУВАЊЕ ПО 5 МИНУТИ ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА БИГОРОТ НАЈГОЛЕМ ИЗБОР НА ПИЈАЛОЦИ ПРОФЕСИОНАЛНА ПОДГОТОВКА НА КАФЕ ЗА ТОПЛИ И ЛАДНИ ПИЈАЛОЦИ КОМПАКТЕН И СТИЛСКИ ДИЗАЈН ПЛАСТИЧНО КУЌИШТЕ БОЈА ЦРНА

Слични производи