Техномаркет - TEFAL IT8490 ПЕГЛА ВЕРТИКАЛНА

TEFAL IT8490 ПЕГЛА ВЕРТИКАЛНА

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 29287307
Достапност: залиха
Редовна Цена:
11,999 ден.

SMART цена:
10,199 ден.

ВЕРТИКАЛНА ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌ 2000 W ИЗЛЕЗ НА ПАРЕА 40 G / MIN ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 45 S 5 НИВОА НА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ПАРЕА ЛЕСНО ПРИЛАГОДЛИВА ЛЕНТА КОНТРОЛА НА ПАРЕАТА НА РАЧКАТА КУКА ЗАЗАКАЧУВАЊЕ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ШТО МОЖЕ ДА СЕ ОТСТРАНИ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 1.3 L ИНДИКАТОР ЗА ПРАЗЕН РЕЗЕРВОАР АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ АВТОНОМИЈА 40 МИН ИНДИКАТОР ЗА ПОДГОТВЕНА ПАРЕА ТРКАЛА СИСТЕМ ПРОТИВ СОЗДАВАЊЕ НА КАМЕНЕЦ ИНДИКАТОР ЗА БИГОР

Слични производи