Техномаркет - ROWENTA RO4853EA ПРАВОСМУКАЛКА СО САД

ROWENTA RO4853EA ПРАВОСМУКАЛКА СО САД

-15%

Производител: ROWENTA
Шифра: 29287313
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,999 ден.

SMART цена:
7,649 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО САД МОНОЦИКЛОНСКА ТЕХНОЛОГИЈА БЕЗ ВРЕЌИЧКА НИВО НА БУЧАВА 75 DB (A) МОЌНОСТ 550 W 3 НИВОА НА ФИЛТРАЦИЈАТА КЛАСИЧНА РАЧКА СО ЛЕСНА ЧЕТКА МАНЕВРИРАЊЕ НА ТРКАЛАТА 1 X 360 ° + ГОЛЕМО ЗАДНО ТРКАЛО ДОЛЖИНА НА ЕЛЕКТРИЧЕН КАБЕЛ 6,2 М РАДИУС НА УПОТРЕБА 8,8 М РАЧКА ЗА НОСЕЊЕ ТЕЛЕСКОПСКА МЕТАЛНА ЦЕВКА ЧЕТКИ ЗА ТЕПИСИ ДОДАТОК НА МЕКА НЕГА НА ПАРКЕТ МИНИ ТУРБО ЧЕТКА ДОДАТОК 2 ВО 1 ЗА ТЕСНИ ОТВОРИ потекло: Кина

Слични производи