Техномаркет - FAVORIT PL-619 ПЕГЛА

FAVORIT PL-619 ПЕГЛА

-30%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29287318
Достапност: залиха
Редовна Цена:
999 ден.

SMART цена:
699 ден.

Моќност: 2200 W Резервоар за вода:280 ml Спреј функција Вертикална пареа Копче за регулација на пареата Индикатор Ротирачки кабел 360° Копче за регулирање на температурата Керамичка плоча Self cleaning функција Anti drip функција Anti calc функција Мека ергономска рачка

Слични производи