Техномаркет - PHILIPS FC6408 БЕЖИЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

PHILIPS FC6408 БЕЖИЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

-15%

Производител: PHILIPS
Шифра: 29287335
Достапност: залиха
Редовна Цена:
21,999 ден.

SMART цена:
18,699 ден.

Правосмукалка со пластичен сад Power cyclone технологија 3in1 функционалност Вшмукување, бришење и рачна употреба NiMH батерија од 25.2 V 1час работа, 5часа полнење Капацитет на сад:0,6L Автоматско исклучување

Слични производи