Техномаркет - VIVAX EG4020B ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА

VIVAX EG4020B ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА

-26%

Производител: VIVAX
Шифра: 29287358
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,899 ден.

SMART цена:
2,899 ден.

МОЌНОСТ: 1800 W ДИМЕНЗИЈА НА НЕЛЕПЛИВИ ПОВРШИНИ: 43 x 23 cm КОМБИНАЦИЈА НА РЕБРАСТА И МАЗНА ПОВРШИНА ТЕРМОСТАТ ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА ДЕЛОВИ КОИ СЕ ОДВОЈУВААТ ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ,

Слични производи