Техномаркет - LIEBHERR CN-4813-22 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CN-4813-22 ЛАДИЛНИК

-21%

Производител: LIEBHERR
Шифра: 29287428
Достапност: залиха
Редовна Цена:
39,999 ден.

SMART цена:
31,599 ден.

ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ: 338 Л КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ: 243 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ: 95 Л КЛАСА ЗА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: А ++ * КЛИМАТСКА КЛАСА: SN-T (ОД + 10 ° С ДО + 43 ° С) ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 228 KWH * 4 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ВО ЛАДИЛНИКОТ ОД КОИ 3 СЕ ПРИЛАГОДЛИВИ ОДМРЗНУВАЊЕ: АВТОМАТСКО LED СВЕТЛО КОНТЕЈНЕР ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК ВРЕМЕ НА ЗАДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ВО ЗАМРЗНУВАЧОТ ВО СЛУЧАЈ НА ПРЕКИН НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА: 26 Ч КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ: 9 КГ / ДЕН 3 ФИОКИ ВО ЗАМРЗНУВАЧОТ СИСТЕМ VARIOSPACE MAGICEYE ДИСПЛЕЈ СО ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ ЗА ТЕМПЕРАТУРА НЕЗАВИСНИ КОЛА ЗА ЛАДЕЊЕ: 2 ТЕМПЕРАТУРНИ ЗОНИ: 2 АКУСТИЧЕН АЛАРМ ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА НИВО НА БУЧАВА: 40 DB ДИМЕНЗИИ (В Х Ш Х Д): 201.1 X 60 X 65,5 *

Слични производи