Техномаркет - FAVORIT NF-366 INOX NO FROST КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК

FAVORIT NF-366 INOX NO FROST КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК


Производител: FAVORIT
Шифра: 29287442
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,999 ден.

SMART цена:
17,999 ден.

Систем No Frost Контролен панел (дисплеј на допир) СР индикатор за предупредување на грешка Режим на супер ладење Економичен режим Држач за шишиња димензии В/Ш/Д: 185/60/62 cm бруто/нето волумен: 341/324 L ладилник/замрзнувач нето волумен: 230/94 L Енергетска класа: А+ Гас: Р 600 A боја: бела/inox изменливи врати еден компресор регулирачки ногарки задни тркалца дел за млечни производи фиксни рачки за врата држач за јајца прилагодувачки полици на врата прилагодувачки стаклени полици комора за замрзнување со транспарентни фиоки Потрошувачка на ел. енергија: 311 kWh / год Ниво на бучност: 42 dB

Слични производи