Техномаркет - KARCHER WD1 COMPACT BATTERY SET ПРАВОСМУКАЛКА НА ВОДА

KARCHER WD1 COMPACT BATTERY SET ПРАВОСМУКАЛКА НА ВОДА

-6%

Производител: KARCHER
Шифра: 29287499
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,999 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

НОМИНАЛНА ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 230 W КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЈНЕРОТ 7 КГ ПЛАСТИЧЕН КОНТЕЈНЕР ПЛАТФОРМА ЗА БАТЕРИИ НАПОН НА БАТЕРИЈАТА 18 V КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЈАТА (БАТЕРИЈА ВКЛУЧЕНА ВО ОБЕМОТ НА СНАБДУВАЊЕ) (АХ) 2.5 ТИП НА БАТЕРИЈА ЛИТИУМ-ЈОНСКА БАТЕРИЈА ЗА ЗАМЕНА ТРАЕЊЕ ПО ПОЛНЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА ПРИБЛИЖНО 10 -20 МИН ТЕЖИНА БЕЗ ДОДАТОЦИ 3.1 КГ ДИМЕНЗИИ (В × Ш × Д) 386 X 279 X 312 ММ ОПРЕМА ЦРЕВО ЗА ВШМУКУВАЊЕ, 1,2 М, 35 ММ БАТЕРИЈА, МОЌНОСТ НА БАТЕРИЈАТА 18/25 ПОЛНАЧ ЗА БАТЕРИИ, СТАНДАРДЕН ПОЛНАЧ ЗА НАПОЈУВАЊЕ НА БАТЕРИИ 18 V КАСЕТА ФИЛТЕР, СТАНДАРД ЦРЕВА ЗА ЧЕТКИ ЧЕТКА ЗА МЕБЕЛ ХАРТИЕНА ВРЕКИЧКА 1 ПАРЧЕ

Слични производи