Техномаркет - TEFAL FZ7200 ФРИТЕЗА

TEFAL FZ7200 ФРИТЕЗА

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 29287579
Достапност: залиха
Редовна Цена:
13,999 ден.

SMART цена:
11,899 ден.

ФРИТЕЗА МОЌНОСТ 1500 W. ACTIFRY ТЕХНОЛОГИЈА СО ДВОЈНО ДВИЖЕЊЕ УПОТРЕБЛИВ ВОЛУМЕН 1 КГ КОЛИЧИНА НА ПОЛНЕЊЕ НА МАСНОТИИ- 1 ЛАЖИЧКА МАСЛО ВКЛУЧЕНА ЛАЖИЦА ACTIFRY ТАЈМЕР ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ ДЛАБОКО ПРЖЕЊЕ СО 99% ПОМАЛКУ МАСНОТИИ РАЧЕН РЕЖИМ НА ГОТВЕЊЕ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ – САД ЗА ГОТВЕЊЕ, КАПАК, РАЧКА ЗА МЕШАЊЕ, ФИЛТЕР БОЈА БЕЛА

Слични производи