Техномаркет - ELECTROLUX KOF-3C70X ФУРНА

ELECTROLUX KOF-3C70X ФУРНА

-32%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29287739
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,999 ден.

SMART цена:
16,992 ден.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА СЕРИЈА 600 SurroundCook ЛИНИЈА FLEX КАПАЦИТЕТ 72Л КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ КАТАЛИТИЧКО ЧИСТЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А

Слични производи