Техномаркет - KARCHER DS6 ПРАВОСМУКАЛКА НА ВОДА

KARCHER DS6 ПРАВОСМУКАЛКА НА ВОДА

-8%

Производител: KARCHER
Шифра: 29287770
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,999 ден.

SMART цена:
23,999 ден.

ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ НОМИНАЛНА МОЌНОСТ НА ВЛЕЗ (W) 650 ФИЛТЕР ЗА ВОДА (Ј) 2 РАДИУС НА РАБОТА (М) 10,2 ТЕКОВЕН ТИП (V / HZ) 220 - 240/50 - 60 ТЕЖИНА БЕЗ ДОДАТОЦИ (КГ) 7,5 СО ВКЛУЧЕНА ТЕЖИНА ПАКУВАЊЕ (КГ) 10,8 ДИМЕНЗИИ (L × W × H) (ММ) 535 X 289 X 345 ОПРЕМА ЦРЕВО ЗА ВШМУКУВАЊЕ, 2,1 М ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА ЗА ВШМУКУВАЊЕ ПРЕКЛОПНА МЛАЗНИЦА НА СУВ ПОД ПУКНАТИНА МЛАЗНИЦА МЛАЗНИЦА СО ТАПАЦИР ХЕПА 12 ФИЛТЕР (ЕН 1822: 1998) ПРАКТИЧНА ПОЗИЦИЈА ЗА ПАРКИРАЊЕ СКЛАДИРАЊЕ НА ДОДАТОЦИ НА УРЕДОТ ДЕФОАМЕР „FOAMSTOP“ ФИЛТЕР ЗА ЗАШТИТА НА МОТОРОТ

Слични производи