Техномаркет - KARCHER FC3 ЧИСТАЧ ЗА ТВРДИ ПОДОВИ

KARCHER FC3 ЧИСТАЧ ЗА ТВРДИ ПОДОВИ

-17%

Производител: KARCHER
Шифра: 29287791
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
19,999 ден.

ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ ТЕКОВЕН ТИП (PH / V / HZ) 1/100 - 240/50 - 60 ИЗВЕДБА НА ПОВРШИНА ПО ПОЛНЕЊЕ НА БАТЕРИЈА (M²) ПРИБЛИЖНО. 60 КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА СВЕЖА ВОДА (ML) 360 КАПАЦИТЕТ НА ВАЛКАНА ВОДА РЕЗЕРВОАР (ML) 140 РАБОТНА ШИРИНА НА РОЛЕРОТ (ММ) 300 ВРЕМЕ НА СУШЕЊЕ НА ПОДОТ (МИН) ПРИБЛИЖНО. 2 НАПОН НА БАТЕРИЈАТА (V) 7,2 ВРЕМЕ НА РАБОТА НА БАТЕРИЈАТА (МИН) ПРИБЛИЖНО. 20 ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА (Ж) 4 ТИП НА БАТЕРИЈА ЛИТИУМ-ЈОНСКА БАТЕРИЈА ТЕЖИНА БЕЗ ДОДАТОЦИ (КГ) 2,4 СО ВКЛУЧЕНА ТЕЖИНА ПАКУВАЊЕ (КГ) 4,2 ДИМЕНЗИИ (L × W × H) (ММ) 305 X 226 X 1220 ОПРЕМА 2-ТЕНК СИСТЕМ ПАР НА УНИВЕРЗАЛНИ РОЛКИ, ЖОЛТА БОЈА ЧИСТЕЊЕ НА ПОДНИ УНИВЕРЗАЛЕН РМ 536 30 ML ПАРКИНГ СТАНИЦА СО СКЛАДИРАЊЕ НА РОЛЕРИ ПОЛНАЧ НА БАТЕРИИ

Слични производи